Deradoorian’ın yeni albümünde gezintiye devam: “It Was Me”

22 Mayıs’ta kavuşmayı hayal ettiğimiz Angel Deradoorian’ın yeni albümü Find The Sun salgın sebebiyle 18 Eylül’e ertelendiği için epey üzülmüştük ancak ardı ardına gelen tekliler bizi albüm içinde gezintiye çıkarmaya devam ediyor. Sevgili Angel, “Saturnine Night” ve “Monk’s Robes” ardından “It Was Me” adını verdiği yeni parçasını Rebecca Hac’ın siyah – beyaz çizgilerle şekillendirdiği video klibiyle paylaştı. 

Find The Sun enerjisini Deradoorian’ın içindeki gücü ve “ben”leri keşfetmeye dair sürdürdüğü yolculuğundan alıyor. “It Was Me”, Angel’ın bulutsu sesiyle perküsyonların dansının ardında bir meditasyon vaat ederken, aynı zamanda müziğine dair gizlere ulaştırıyor. Kimi zaman toplumsal sınırlarla, kimi zaman da korkularımızla oluşturduğumuz küçük kafeslerimizden kurtulabilmenin yolu aslında bu yolculuktan ve arayıştan geçiyor. Deradoorian da müziğin gücünü kullanarak kendi hayatımızın güneşine ulaşabilmek için bir patika oluşturuyor. Çizgileri takip etmek isteyenler için video klip hemen aşağıda. 

Angel Deradoorian’la yayımlanan ilk albümü The Expanding Flower Planet hakkında yaptığımız röportaja da buradan ulaşabilirsiniz. 

Yazı: Asena Büyük