Disney filmi "A Wrinkle in Time"ın müzikleri Ramin Djawadi'den

Özellikle Game Of Thrones için yaptığı nefes kesen bestelerle tanınan Ramin Djawadi, önümüzdeki bahar aylarında gösterime girecek yeni Disney yapımı A Wrinkle in Time‘ın da müziklerini hazırlayacak.

Ava DuVernay’in yönetmenliğini üstlendiği film, bir kızın erkek kardeşi ve bir arkadaşıyla birlikte kaybolan babasını bulmak için uzayda yaptığı bir yolculuğu konu edecek. Oyuncu kadrosunda Storm Reid, Reese Witherspoon, Chris Pine, Zach Galifianakis ve Gugu Mbatha-Raw gibi isimlerin bulunduğu A Wrinkle in Time‘ın senaryosu da Madeleine L’Engle imzalı bir romandan uyarlanıyor.

Twitter’da yaptığı açıklamada, filmin prodüksiyon aşamasının son döneminde ekibe katılan Ramin Djawadi’nin eserlerini uzun zamandır dinlediğini dile getiren DuVernay, A Wrinkle in Time‘ın bestecisi olarak Djawadi’yle çalışacaklarını açıklamaktan dolayı fazlasıyla heyecanlı olduğunu söyledi.

Daha önce Iron Man, Pacific-Rim ve Dracula Untold gibi sinema filmleriyle birlikte The Strain, Westworld ve Prison Break gibi diziler için besteler yapan Djawadi, günümüzün en popüler film müziği bestecileri arasında bulunuyor. 9 Mart 2018’de gösterime girecek olan filmden geçtiğimiz aylarda yayınlanan fragman, aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.