Ergenliğin vahşi yüzünü gösteren “Big Mouth”tan 3. sezon fragmanı

Netflix’in ergenlik denen vahşi ortamın resmini benzersiz bir biçimde çizen komedi türündeki animasyon dizisi Big Mouth, 3. sezonunun yayın tarihini kendi cüretkâr diliyle hazırlanmış bir fragmanla duyurdu.

Çocukluk arkadaşları Amerikalı komedyenler Andrew Goldberg (Family Guy) ve Nick Kroll’un yaratıcısı olduğu Big Mouth, insan hayatının en zorlu süreçlerinden ergenliğin, mücadeleci, matrak ve ilklerle dolu dinamiğini kendi özgün yapısıyla buluşturmaya devam ediyor. Netflix’in açıklamalarına göre dizinin 3. sezonu “Cinsellik ve etrafındakileri keşfetmeye, cep telefonu bağımlılığı, kadın öfkesi, geniş cinsiyet spektrumu, amfetaminin kötüye kullanımı, toksik erkeklik halleri ve elbette ‘nasıl orgazm olunur’ gibi konulara değinmeye devam edecek.”

Bu sezonda kadrosuya Missy’nin yeni Hormon Canavarını seslendirecek olan, Westworld’ten de tanıdığımız Thandie Newton’un ve Bridgeton Ortaokulu’nda panseksüel bir öğrenciyi seslendiren komedyen Ali Wong’un katıldığını görüyoruz. Dizide aynı zamanda bir başka Netflix şovu olan Queer Eye’dan Antoni, Karamo, Bobby, Tan, ve Jonathan’ın Koç Steve’i ziyaret edecekleri bir kesişme de yaşanacak.

Ergenlik denen bu zahmetli işin herkes için kaotik olduğunu gösteren Big Mouth’un 10 yeni bölümüne 4 Ekim’de Netflix üzerinden erişilebilecek.

Yazı: Deniz Atakan Gürbüz