Ergenlik Yılları: Harun Tekin anlatıyor, Özgür Mumcu soruyor

mor ve ötesi solisti Harun Tekin, pazar günü “Hediyeler” ismini verdiği çevrimiçi bir konser veriyor. Bu vesileyle de 26 Haziran Cuma akşamı Bant Mag. Instagram hesabında gerçekleşecek canlı yayında, müzisyenlerin geçmişinde yolculuğa çıktığımız “Ergenlik Yılları” serimize konuk oluyor. Tekin, 13-15 yaşları itibariyle bünyesine aldığı, büyüme yıllarına iz bırakmış ve kişisel geçmişinde özel bir yer edinmiş müzikleri, Özgür Mumcu’yla karşılıklı çevirecekleri sohbette anlatacak. Canlı yayın, saat 21:00 itibariyle instagram.com/bantmag üzerinden takip edilebilir.

Harun Tekin, doğum günü olan 28 Haziran Pazar günü gerçekleştireceği çevrimiçi konserle, salgın sürecinden olumsuz etkilenen canlı müzik sektörü çalışanlarına destek yaratma niyetinde. My Open Stage organizasyonuyla gerçekleşecek  “Hediyeler” başlıklı 75 dakikalık canlı performansın bilet gelirleri, İhtiyaç Haritası’na bağışlanıyor.

Salgın kontrol altına alınana kadar normale dönmeyi beklemek yerine, yeni modeller denemek gerektiğine inanan müzisyenin dayanışmasına destek olmak isteyenler Biletix’ten biletlerini temin edebilir ve 28 Haziran akşamı 18:30’da konsere katılabilir.