“Euphoria”dan iki özel bölüm

HBO’nun ilk sezonuyla övgüler toplayan dizisi Euphoria’ya dair heyecan verici haberler geldi. 4 Ağustos 2019’da final yapan ilk sezonu ikinci sezona bağlayacak iki özel bölüm yayımlanacak. 

Euphoria; As If, Skins ya da Sex Education gibi İngiliz işlerinde görmeye alışık olduğumuz karakter merkezli bölüm kurgusu, görsel ve işitsel anlatım dili ve ikna edici performanslarıyla fenomene dönüşmüştü. Başrolde izlediğimiz Zendaya, Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu Emmy’sine layık görüldü ve bu ödülü kazanan en genç oyuncu olarak tarihe geçti. 

HBO’nun 19 Ekim Pazartesi duyurduğu iki özel bölümün ilki 6 Aralık günü yayımlanacak. “Trouble Don’t Last Always” isimli bölümde Zendaya’nın canlandırdığı Rue karakterinin Noel kutlamalarını izleyeceğiz. İlk sezonda Ali karakterini canlandıran Colman Domingo da özel bölümlerin ilkinde rol alıyor. Dizinin yaratıcısı Sam Levinson’ın yazıp yönettiği bölüm, COVID-19 pandemisi şartlarında çekildi. 

İkinci bölümün ne zaman yayımlanacağı ise henüz duyurulmadı.

Euphoria, geçtiğimiz ay gerçekleşen 72. Emmy Ödül Töreni’nde toplamda üç ödül kazanarak ilk sezonuyla yakaladığı başarıyı perçinlemiş oldu. Zendaya’nın tarihe geçen zaferinin yanı sıra dizinin Labrinth imzalı müzikleri ve Doniella Davy, Kirsten Coleman ve Tara Lang üçlüsünün makyajı ödüllendirildi. 

Yükleniyor...