Ewan McGregor, üçüncü "Fargo" sezonunda rol alacak

İlk iki sezonuyla son dönemlerin en etkileyici televizyon yapımları arasında yerini alan Coen Kardeşler’in kült filmi Fargo‘nun dizi uyarlamasının merakla beklediğimiz üçüncü sezonundan haberler ver. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı açıklanan ilk isim Ewan McGregor oldu. Ünlü oyuncu filmde Emmit ve Ray Stussy ikizlerini canlandıracak.

İkinci sezonuyla iki Altın Küre Ödülü kazanan dizi, ilk sezonunda 2006, ikinci sezonundaysa 1979 yıllarında geçiyordu. Dizinin üçüncü sezonuysa 2010 yılında geçecek. McGregor’un canlandıracağı ikizlerden Emmit Stussy, başarılı bir emlak zengini; Ray Stussy ise hayatındaki şanssızlıklardan dolayı ikizini suçlayan bir şartlı tahliye memuru. Fargo‘nun yeni sezonuna dair daha fazla detay henüz açıklanmış değil ama önümüzdeki günlerde daha fazla oyuncu ve karakter bilgisinin geleceği bekleniyor.

Şu sıralar yeni Trainspotting filminin çekimlerinde olan Ewan McGregor, 90’lı yıllarda ER, Tales From The Crypt ve Kavanagh QC gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Son olarak Susanna White’ın gerilim filmi Our Kind Of Traitor‘da izledğimiz McGregor, yakında ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimi olan American Pastoral‘la karşımıza çıkacak. McGregor’un aynı zamanda başrollerden birini oynayacağı film, Philip Roth’un aynı isimli romanından uyarlanıyor. Filmin başrollerinde Jennifer Connelly ve Dakota Fanning’i de izleyeceğiz.

Yükleniyor...