"Ex Machina"da izlediğimiz Alicia Vikander, yeni "Bourne" filminde rol alıyor!

Danimarkalı oyuncu Alicia Vikander, geçtiğimiz aylarda Ex Machina filmiyle epey gündeme gelmişti. Genç oyuncunun yakında vizyona girecek iki suikastçi filmi için ismi geçiyordu. Dün gelen haberlerle birlikte, Vikander’in yeni Bourne 5 filminde Matt Damon’la birlikte rol alacağı kesinleşti.

Advertisement

Mayıs ayında Danimarkalı oyuncunun Bourne 5 ya da aynı isimli video oyunundan sinema uyarlanacak olan Michael Fassbender’li Assasin’s Creed‘de başrollerden birini canlandıracağı konuşulmuştu.

The Bourne Supremacy ve The Bourne Ultimatum filmlerinin yönetmeni Paul Greengrass’ın bir kez daha yönetmen koltuğunda yer alacağı Bourne 5 ‘ın çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak. Film için belirlenen vizyon tarihi 29 Temmuz 2016.

Alicia Vikander’i yakında izleyeceğimiz filmlerin sayısı da bir hayli fazla. Çekimleri tamamlanan Tulip Fever‘da Christoph Waltz ve Cara Delevingne ile başrolü paylaşan Vikander, söz konusu filmin ardından Michael Fassbender ve Rachel Weisz’lı The Light Between Oceans, yeni Guy Ritchie filmi The Man From U.N.C.L.E. ve başrolünde Bradley Cooper’ın yer aldığı Adam Jones filmlerinde rol alıyor.