!f İstanbul’dan çevrimiçi Gökkuşağı Partisi: hem partile, hem destekle!

!f İstanbul’un ilk yılından beri gerçekleştirdiği Gökkuşağı Partisi, “Tedirginliğimizi aşkla, yalnızlığımızı birlikte ve zorlukları dayanışma ile aşmalıyız” diyerek bütün geliri kuir performans sanatçılarına ulaşacak bir online parti olarak düzenleniyor.

Pandemi sürecinden maddi olarak olumsuz etkilenen kuir performans sanatçıları ve DJ’leri destekçilerle buluşturacak parti, 30 Haziran’da saat 22:00’de Zoom’da. Hem maddi destekte bulunup parti linkine erişebileceğiniz, hem de farklı kategorilerdeki destek paketlerini inceleyebileceğiniz Fangogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanya destekçileri ayrıca 19. !f İstanbul kapsamında gerçekleşen etkinliklerde çeşitli hediye ve sürprizlerle buluşacak.

Bu vesileyle pandemi sürecinde Türkiye’deki LGBTİ+ performans sanatçılarına destek sağlamak için hayata geçirilen diğer dayanışma platformlarını da yeniden hatırlatalım. Queerwaves kampanyasına buradan, Cengaver Dayanışma Fonu’na buradan ve birçok LGBTİ+ sanatçı için çalışma alanı yaratan Club Coweed’e destek atmak için de Patreon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dayanışma yaşatır!

Yazı: Merdan Çaba Geçer