Çok sevdiğimiz DJ'lerle bir "Bant Mag.: Kendine Has 15 yıl" partisi

Kuruluşunun 15. yılını bir dizi etkinlikle ve özel yayınlarla kutlayan Bant Mag., 26 Ekim’de Kendine Has katkılarıyla DJ’lere adanmış özel bir partiyle Kadıköy’de, arkaoda ve Bina arasında bir maratona çağırıyor. Geride kalan 15 yılda birlikte heyecan verici işlere imza attığımız, özel anlar paylaştığımız ve farklı zevklere sahip sevdiğimiz DJ’ler, “Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl” için özel seçkileriyle kabinde olacak. Geride kalan 15 yılın tüm yorgunluğunu hep birlikte coşkuyla dans pistine gömmek için 26 Ekim akşamı tüm takipçilerimizi, dostlarımızı ve okurlarımızı Kadife Sokak’a bekliyoruz.

Gecenin akışına gelecek olursak, 22:00 itibariyle hem arkaoda hem Bina’da start alacak partide birçok farklı estetikten, dönemden ve coğrafyadan sesler bir araya gelecek. Partinin arkaoda ayağında DJ kabini, ne zaman nerden vuracağını kestirmenin asla mümkün olmadığı setleriyle defalarca Bant Mag. partilerine hayat vermiş olan Age Reform, müzikal iş birliklerini Lalalar’la yeni bir fezaya çıkaran Kaan Düzarat & Ali Gucci ve yayın hayatımız boyunca dirsek temasında olduğumuz, “partilemenin hakkını tam anlamıyla veren” sanatçı kolektifi biriken’e emanet.

Bina’da ise Worldwide FM, Boiler Room gibi dünya çapında organizasyonlar bünyesinde yaptığı çalışmalara zihin açıcı plak şirketi Zel Zele Records’ı da ekleyen Debora İpekel, 2000’lerde yaptığı üretimlerle etnik müziğin Türkiye’deki başlıca temsilcilerinden olan Mercan Dede ve Bant Mag. serüveninin çok değerli destekçi ve yol arkadaşlarından Ahmet Uluğ’un dünyanın dört bir yanından eklektik seçkileriyle tanınan Undomondo’yla back to back seti bizleri bekliyor.

Arkaoda
Age Reform
Kaan Düzarat & Ali Gucci
Biriken

Bina
Debora İpekel
Mercan Dede (DJ set)
Ahmet Uluğ & Undomondo

Katılım ücretsizdir.


Yükleniyor...