“Hostiles / Vahşiler” ön gösterimi ve buluşması, 5 Nisan’da Bant Mag. Havuz / Bina’da

13 Nisan’da vizyona girecek olan Scott Cooper filmi Hostiles / Vahşiler ’in özel ön gösterimi, Bant Mag. sosyal medya hesaplarını takip eden şanslı sinemaseverlerin de katılımıyla 5 Nisan Perşembe günü Kadıköy’de gerçekleşecek. Gösterimin çıkışında ise filmden ilham alan müzikleri dinleyebileceğiniz DJ set için istikamet Bant Mag. Havuz / Bina.

Christian Bale, Rosamund Pike, Ava Cooper’ın başrollerini paylaştığı Hostiles / Vahşiler, Amerikalı bir subayın önemli bir kabile savaş şefini ve ailesine Montana’ya gitmelerinde eşlik etmesini ve gelişen olayları konu alıyor. Jeff Bridges’e Oscar getiren “Crazy Heart” filminin yönetmeni Scott Cooper’ın yönetmenliğini yaptığı filmde ayrıca, bu sene Oscar’ların favorisi olan Call Me By Your Name ile yıldızı parlayan Timothée Chalamet de yer alıyor.

Türkiye’de 13 Nisan’da vizyona girecek olan filmin özel ön gösterimi, Bant Mag. ve The Moments Entertainment işbirliğiyle ve sınırlı sayıda katılımla 5 Nisan Perşembe akşamı Kadıköy’de gerçekleşecek. Ön gösterim davetiyeleri için gözünüz 2 Nisan itibariyle Bant Mag. sosyal medya hesaplarında olsun. Buluşmanın Facebook etkinlik sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/