Feel Real presents Babylon Soundgarden programı bir harika

20-21 Temmuz’da Bonus Parkorman’da gerçekleşecek Feel Real presents Babylon Soundgarden’da sahne alacak isimler nihayet açıklandı. “Şehrin içinde müzikle çevrili bir ormana” davet eden festival takvimi, şimdiden gün saymaya başlatacak cinsten!

İlk gün programında, son yıllarda geniş orkestralarla yaptığı kayıtlar ve ambient açılımlarının ardından tekrar dans pisti köklerine dönen Floating Points dikkat çekiyor. Yedi yıllık arayı Warp etiketli yeni albümü The Sunset Violent ile kapatan Mount Kimbie de Babylon Soundgarden’ın bu yılki büyük sürprizlerinden bir diğeri. 26 Nisan’da yeni teklisi “Yarım Kalan”ı yayımlayacak Jakuzi de festivalin ilk canlı performansı için sahnede olacak. Öncesinde DJ setin başına geçecek isim de Flü.

22 Temmuz pogramında yer alan Ezra Collective; afrobeat, grime, reggae, caz ve hip-hop melodilerini Londra ruhuyla harmanladığı canlı performanslarıyla, dünya çapında festival favorisi gruplardan biri olarak anılıyor. Parçalarından yaydığı pozitif titreşimler ve MAN MADE, GREENZONE 108 gibi albümleriyle Bant Mag. çalma listelerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Greentea Peng ile de Babylon Soundgarden’da buluşmak için sabırsızlanıyoruz doğrusu. Günün açılışını Garan Garan’ın DJ seti yapacak. Ardından E.T. Phone Home adlı yeni uzunçalarını 19 Nisan’da yayımlayan emir taha sahnede olacak.

Biletler Biletix, Mobilet, Passo ve BUGECE’de satışta. Deniz Bankal imzalı festival afişi hemen aşağıda.