Fish Mooney karakteri ikinci ''Gotham'' sezonunda olmayabilir

Bruce Wayne’in çocukluğundaki Gotham şehrini ve Batman çizgi romanlarındaki kötü karakterlerin gençlik, hatta çocukluklarını konu eden dizi Gotham‘dan haberler var. İlk sezonunun bitmesine beş bölüm kalan dizide Fish Mooney karakterini canlandıran Jada Pinkett Smith, ikinci sezonda rol almayacağını açıkladı.

Katıldığı bir televizyon programında dizi hakkında sorulan soruları yanıtlayan Jada Pinkett Smith, nisan ayında yayınlanacak olan ilk sezonun final bölümlerinde izleyicileri çok büyük sürprizlerin beklediğini belirtti. Dizi için bir yıllık bir sözleşme imzaladığını ve bir yılın da sonuna geliyor olduklarını söyleyen Smith, ikinci Gotham sezonunda rol almayacağını tahmin ettiğini dile getirdi.

Şimdiye kadar Scarecrow’dan Penguin’e, Dollmaker’dan Joker’e birçok Batman kötüsünün erken dönemlerini gördüğümüz Gotham‘ın en baskın karakterlerinden biri Fish Mooney’di. Gotham‘ın ilk sezonunun son beş bölümü bir ay sonra yayınlanmaya başlayacak. 13 Nisan’dan itibaren FOX’ta gösterilecek son beş bölümde bizi nelerin beklediği büyük merak konusu.