Florence Pugh ve Alexander Skarsgård’lı bir psikolojik gerilim

Midsommar, Little Women ve Black Widow gibi filmlerdeki performanslarıyla adından söz ettiren Florence Pugh, Dune evrenine Prenses Irulan Corrino rolüyle adım atacak. İngiliz oyuncunun yakın gelecek takvimine bir de psikolojik gerilim filmi eklendi. 

The Pack adını taşıyacak film, Alexander Skarsgård’ın ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimi olacak. The Northman, Succession, Little White Lies ve The Little Drummer Girl gibi yapımlarda izlediğimiz Skarsgård’ın, The Pack için Florence Pugh ile kamera karşısına da geçeceğini de belirtelim.

Film, Alaska’nın el değmemiş ve ıssız bir bölgesinde soyu tükenmekte olan bir kurt cinsini hayatta tutmaya çalışan bir grup belgeselciyi merkezine alıyor. Ekip bir ödül töreni için yeniden buluştuğunda, işlerinin önünü kesen bazı ölümcül gerçekler gün yüzüne çıkar. Vahşi doğada hayatta kalan belgesel mürettebatı, bu sırrı ne kadar saklayabilecektir?

The Pack senaryosu, Rose Gilroy tarafından kaleme alınmış. Kendisi şu sıralar çekimleri devam eden ve başrollerinde Channing Tatum ile Scarlett Johansson’u buluşturan Project Artemis filminin de senaristi.

Dune: Part Two ve The Pack dışında Florence Pugh için yaklaşan diğer büyük projelere de bir kafa uzatalım yeri gelmişken. Dunkirk’ten sonra bir kez daha odağını II. Dünya Savaşı’na çeviren Christopher Nolan’ın yıldızlar geçidi filmi Oppenheimer kadrosunda da yer alıyor Florence Pugh. Ayrıca Nite Rose’un aynı isimli romanından uyarlanacak The Maid, Marvel’ın yeni süper kötüler bir arada girişimi Thunderbolts ve Zach Braff’ın yazıp yönettiği, kadrosunda Morgan Freeman’ı da bulunduran The Good Person filmlerinin de künyesinde Florence Pugh ismi bulunmakta.