Flying Lotus ve Brainfeeder’ın baş döndürücü görsel-işitsel buluşması

63. Grammy Ödülleri’nde En İyi Prodüktör dalında adaylık kazanan Flying Lotus, kurucusu olduğu plak şirketi Brainfeeder’la çevrimiçi bir etkinlik düzenliyor. 28 Kasım günü üç ayrı saatte gerçekleşecek “A Virtual Audiovisual Extravaganza” başlıklı buluşmada Brandon Coleman, Teebs ve Salami Rose Joe Louis de sahne alacak.

Mixcloud ortaklığıyla düzenlenen organizasyon için “Umulmayanı bekleyin” yorumunu yapıyor Brainfeeder. Flying Lotus’un büyüleyici sahne performanslarına aşina olanlar için heyecan verici haberler de var. Nitekim FlyLo, “Hypercube” ve “LAYER3” gibi nefes kesen sahne şovlarının ardındaki Timeboy ve Strangeloop’la bu gece için ortaklaşıyor.

Red Bull Music’in “LAYER3” şovunun nasıl hazırlandığını konu eden 2012 tarihli kısa belgeselini aşağıdan izleyebilirsiniz. 

FlyLo’nun 2014’te ilk kez turnelediği, 3 boyutlu konser deneyimi sunan “Hypercube” tasarımına dair fikir almak için de aşağıya bakın.

Türkiye saatiyle 28 Kasım saat 15.00, 28 Kasım’ı 29 Kasım’a bağlayan gece 00.00 ve 29 Kasım 06.00’da gerçekleşecek performanslar için biletler burada. Tabii Türkiye’nin Mixcloud’a erişim engelini henüz kaldırmadığını da hesaba katmakta fayda var.

Flying Lotus, en son 2019 tarihli, Anderson .Paak’tan Tierra Whack’e, David Lynch’ten George Clinton’a harika konuklarla güçlerini birleştirdiği Flamagra albümünün genişletilmiş versiyonunu yayımlamıştı.


Yükleniyor...