Gölgelerinizle eşlik edebileceğiniz sergi "Kuytu", 30 Eylül'de açılıyor

Farklı disiplinlerde çalışan 21 kadın sanatçının çalışmalarının yer alacağı Kuytu sergisi, 30 Eylül’de Tomtom Mahallesi Çukurbostan Sokak’ta açılacak. Sergi için kurgulanan ışık düzeni, sergiyi gezenlerin gölgeleriyle çalışmalara eşlik edebileceği farklı bir deneyim vaat ediyor.

Tophane’de kullanıma yeni açılan bir binanın ilk katında gerçekleşecek olan sergide eserler karanlığa yerleştirilmiş şekilde izleyiciye sunulacak. 13 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek olan Kuytu‘nun açılışı 30 Eylül akşamı saat 19:00’da.

Sergide çalışmalarıyla yer alacak sanatçıları aşağıda görebilir; Kuytu‘yla ilgili kapsamlı bilgi için de buraya tıklayarak Facebook etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Altın Tatlı, Aylin Güngör, Betül Aytaç, Betül Bolat, Burcu Kirecci, Dilara Mataracı, Ece Gökalp, Filiz Kallenci, Gaye Su Akyol, Gülçin Aksoy, Hatice Özkan, Kıvılcım Güngörün, Luna Ece Bal, Merey Şenocak, Merve Üstünalp, Merve Vural, Renin Zeynep Şimşek, Serpil Yıldız, Tansu Köse, Vardal Caniş ve Zelfi Buse Yılmaz

kuytu