“Halo”nun dizi uyarlamasında Master Chief’i oynayacak aktör belli oldu

Showtime’da yayınlanacak Halo video oyununun dizi uyarlamasında başrolde izleyeceğimiz isim belli oldu.

Oyunun baş karakteri Master Chief’i dizi uyarlamasında kimin canlandıracağı uzun süredir merak ediliyordu. Peaky Blinders ve Black Mirror gibi dizilerin yönetmen ekibinde yer alan Otto Bathurst’ün yönetmenliğini üstleneceği 10 bölümlük dizinin başrolünde Pablo Schreiber’ı izleyeceğiz. Kanadalı aktör son olarak American Gods dizisinde Mad Sweeney karakterini canlandırmıştı.  Haziran ayında çekimleri başlayacak Halo’da ise video oyun aleminin yeni nesil fenomenlerinden Master Chief’e hayat verecek.

İlk olarak Xbox konsolunun ilk modeliyle aynı anda, 2001 yılının kasımında piyasaya çıkan ünlü video oyunu serisi, konsolun en popüler oyunu. Askeri bir bilimkurgu olan Halo’nun dizi uyarlamasında 26. yüzyıla gideceğiz.

Pablo Schreiber, yakında izleyeceğimiz birçok yapımda karşımıza çıkacak. Çekimleri tamamlanan fantastik film The King’s Daughter’da Pierce Brosnan ve William Hurt’le kamera karşısına geçen aktör, Edward James Olmos imzalı The Devil Has A Name’de de başrolü Haley Joel Osment’la paylaşacak.

Yükleniyor...