Hannibal Buress, “Spider-Man: Homecoming” filminde bir spor hocasını canlandıracak

Broad City dizisi ve The Eric Andre Show‘la tanınan Amerikalı komedyen Hannibal Buress, 2017 yazında gösterime girecek Spider-Man: Homecoming filminde canlandıracağı karakter belli oldu.

Jon Watts’ın yönetmenliğini üstleneceğini filmde Spider Man olarak izleyeceğimiz oyuncu ise Tom Holland. Robert Downey Jr.’ın Tony Stark olarak karşımıza çıkacağı filmde Michael Keaton, Jon Favreau, Zendaya, Marisa Tomei gibi isimler de rol alacak. Filmde canlandıracağı karakteri New York merkezli radyo istasyonu Power 105’a açıklayan Buress, Spider-Man: Homecoming‘de genç Peter Parker’ın spor hocasını anlatacağını açıkladı. Bu karakteri tanımlarken “Yanındaki çocuğun aslında Spider-Man olduğunu anlayamayan bir geri zekalı” tanımını yapan Buress, söz konusu filmde azımsanmayacak bir mizah dozunun da olacağının habercisi gibi.

Bu yıl vizyona giren The Secret Life Of Pets animasyonunun seslendirme kadrosunda yer alan Buress, önümüzdeki yıl karşımıza Seth Gordon’ın yönettiği yeni Baywatch filminde de çıkacak.