Helena Bonham Carter, üçüncü “The Crown” sezonunda

Les Misérables, Fight Club ve The King’s Speech gibi filmlerdeki performanslarıyla akıllarda yer eden Helena Bonham Carter, Netflix dizisi The Crown ’ın üçüncü sezonunda rol alacak.

Bir süredir ismi bu diziyle birlikte anılan ama The Crown ’da rol alacağı haberleri söylentiden ileri gitmeyen Helena Bonham Carter, dizide daha önce Vanessa Kirby’nin canlandırdığı Princess Margaret karakterini oynayacak. Diziye katılmasıyla ilgili yaptığı ilk açıklamalarında “tedirgin” olduğunu dile getiren Carter, şu sözleri söyledi:
“Gerçek Princess Margaret’ın hakkını teslim edebilmek mi yoksa Vanessa Kirby’nin bıraktığı yerden devam edebilmek mi? Hangisi beni daha çok korkutuyor bilmiyorum. Garanti edebileceğim tek şey, Vanessa’dan daha kısa bir Princess Margaret olacağım.”

Dizinin yeni sezonunda Helena Bonham Carter’la birlikte kamera karşısına geçecek diğer oyuncular arasında Tobias Menzies, Olivia Colman ve Jason Watkins bulunuyor. Peter Watkins’in her sezon farklı bir dönemi konu eden The Crown dizisinin üçüncü sezonu 2019’da yayınlanacak.

Yükleniyor...