İkinci “Stranger Things” sezonundan yeni fotoğraflar

Netflix’in hit dizisi Stranger Things‘in merakla beklenen ikinci sezonu için bir aydan az bir süre kaldı. Dizinin ikinci sezonundan yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Nostaljik bir bilim kurgu atmosferiyle geniş kitleler tarafından büyük beğeniyle karşılanan Stranger Things, bir anlamda 80’lerin korku ve bilim kurgu filmlerine bir saygı duruşu. 27 Ekim’de başlayacak ikinci sezonda da 80’lerin kült filmlerinden The Goonies‘in kadrosundan Sean Astin ve Aliens ile tanınan Paul Reiser diziye dahil oluyor. Sean Astin’in dizide canlandıracağı Bob Newby karakteri, Entertainment Weekly tarafından yayınlanan yeni fotoğraflarda da görülüyor.

İlk sezonun büyük kısmında ‘Upside Down’ isimli gizemli yerde olan Will karakterinin geri dönüşünün ardından günlük hayatta yaşadığı zorluklar ve gerçeklik algısının bozulması gibi detaylar, yeni sezonun önemli ipuçlarından biri. 1984 yılında geçecek yeni sezonun, ilk sezona nazaran biraz daha karanlık olacağı da gelen haberler arasında.

Bu haftaki Entertainment Weekly dergisinde özel olarak yer alan fotoğraflardan birkaçını aşağıda görebilir, serinin tamamını görmek için de buraya tıklayabilirsiniz. Dokuz bölümlük yeni Stranger Things sezonu, 27 Ekim’de Netflix’te olacak.

Yükleniyor...