İkinci “The Mandalorian” sezonundan ilk görüntüler

Star Wars spin-off’u The Mandalorian, geçtiğimiz yıl yayımlanan ilk sezonuyla büyük övgüler toplamış; En İyi Drama Dizisi dalında Emmy’ye aday gösterilmişti. Dizinin merakla beklediğimiz ikinci sezonu 30 Ekim’de yayımlanacak ve ilk görüntüler Entertainment Weekly aracılığıyla paylaşıldı.

The Mandalorian’ın yaratıcılarından Jon Favreau, ikinci sezonun daha “büyük” olacağını ve kapsamın genişleyeceğini söylüyor. İnternette bir fenomene dönüşen Baby Yoda (ya da dizide geçen ismiyle Child) ve Mandalorian arasındaki kişisel hikâyenin de sürprizlerle dolu bir şekilde ilerleyeceğinin ipuçlarını veriyor. 

Giancarlo Esposito’nun ilk sezonda canlandırdığı Moff Gideon, ikinci sezonda da Mandalorian’ın karşısına sıklıkla çıkacak. Yeni bölümlerde kimisi tanıdık, kimisi yeni karakterlerle The Mandalorian evrenine girecek diğer oyuncular Rosario Dawson, Timothy Olyphant, Katee Sackhoff ve Michael Biehn var. Star Wars filmlerinde Jango Fett’i canlandıran Yeni Zelandalı oyuncu Temuera Morrison da bu kez Boba Fett karakteriyle karşımıza çıkacak.

Disney+ ve Lucasfilm’in daha fazla spin-off dizisi yaratmak için iştahını kabartan The Mandalorian’ın ikinci sezonuna ilk bakış için EW sayfalarında yer alan fotoğraflarla sizi baş başa bırakalım. Bir teaser ya da fragmanın da önümüzdeki günlerde paylaşılması yüksek ihtimal.