In Hoodies, “Circling The Cage” EP lansman konseriyle 24 Mart Cumartesi akşamı Salon İKSV’de

Bağımsız müzik sahnesinin üretken isimlerinden In Hoodies, sürpriz EP’si Circling The Cage’i geçtiğimiz hafta paylaştı. Alıştığımız In Hoodies tınısından daha sert ve kararlı dokunuşlar duyduğumuz EP’den parçalar da dinleyebileceğiniz lansman konseri de bu hafta sonu.

2016 çıkışlı ilk uzunçaları A Lunar Manoeuvre‘ın ardından yeni albümü için geçtiğimiz yazdan bu yana hazırlıklar yapan In Hoodies, geçtiğimiz haftalarda müjdelediği EP’si Circling The Cage’i 15 Mart’ta tüm dijital platformlarda paylaşmıştı. Bu kez önceki albümlerinden farklı sularda yüzen In Hoodies; Memet İncili, Yasemin Özler, Feryin Kaya, Todd Gibson ve Murat Yakupoğlu ile birlikte kaydettiği EP’sinde dört parçaya yer veriyor. In Hoodies’in aynı zamanda Tantana Records bünyesinde yer aldığı ilk çalışması olan Circling The Cage EP’sinin lansman konseri 24 Mart Cumartesi günü Salon İKSV’de gerçekleşecek. Aynı zamanda, çok yakında basılacak olan sınırlı sayıdaki plakların da kutlamasının yapılacağı konserle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada, Circling The Cage‘i açılışını ve kapanışını yapan iki parçayı duyduğumuz ve albümün ismine ilham veren kısa bir video da dün yayınlanmıştı.

Yükleniyor...