IndieCity Festivali, 9-10-11 Mart'ta Salon IKSV, MAMA ve minimuzikhol'de

Partapart kolektifinin bu sene altıncısını düzenlediği IndieCity Festivali, 8-9-10 Mart’ta gerçekleşiyor. Aïsha Devi, Vox Low ve daha birçok yerli ve yabancı ismin sahne alacağı IndieCity Festivali, üç gün boyunca Salon IKSV, MAMA ve minimuzikhol’de gerçekleşecek. Festivalin after party’leri Red Bull Music iş birliğiyle düzenleniyor.

Küratörlüğünü FFRW ekibinin üstlendiği 9 Mart akşamı Salon IKSV’deki konserlerle başlayacak olan IndieCity Festivali’nin ilk günkü konukları İsviçreli tekno DJ’i Aïsha Devi’nin yanı sıra yerli sahneden tanıdığımız İskeletor ve R.A.N. olacak. Aynı gece Salon İKSV konserleri sonrasında Red Bull Music iş birliği ile gerçekleşecek after party’de MAMA’da The Men With A Plan, Tufan Demir ve Benedikt Frey’i dinleyebilirsiniz.

Forlorn Hope’un kürasyonuyla hazırlanan 10 Mart gününde Salon İKSV’de Affet Robot, Lübnanlı müzisyen Kid Fourteen ve Fransız topluluk Vox Low sahnede olacak. Gecenin devamında Red Bull Music iş birliğiyle düzenlenecek after party’de Pachanga Boys üyesi Rebolledo, Autarkic ve Mind Shifter, minimüzikhol’de izlenebilecek isimler olacak.

https://youtu.be/3bNLobcJrtI

Festivalin son günü MAMA’da gerçekleşecek olan seminerle başlayacak. Paradise Distribution’dan Ralph Boege ve Peer-Uli May, DJ Monitor’dan Yuri Dokter, dijital platformlarda müzik dağıtımı, kazanç ve telif hakkı yönetimi konulu bir seminerle merak edilenleri anlatacak. Kapanış partisinde ise Kaan Düzarat, In Hoodies, Z Axis, Dolores ve Orda’nın kısa performansları izlenebilecek. Bu seminerlerin ve workshop’ların ücretsiz olduğunu da belirtelim.

IndieCity kapsamında gerçekleşecek olan Salon konserleri için biletler Biletix üzerinden veya Salon gişelerinden, Cuma ya da Cumartesi için ayrı ayrı ve kombine olarak satışta. After party’lerin biletlerine ise 9 Mart akşamı için buradan, 10 Mart akşamı içinse buradan ulaşabilirsiniz.