Isınma Turu: Isaac Gracie

2015’den bu yana İngiliz müzik sahnesinden dünyaya ismini dalga dalga yayan genç yetenek Isaac Gracie’nin 31 mayıs akşamı Zorlu PSM Studio’da gerçekleşecek performansı öncesinde ısınma turu atıyoruz.

Minimal ve şiirsel şarkı sözlerini melankolik bir gitar stili ve hüzünlü, yumuşak bir atmosferle birleştiren İngiliz söz yazarı ve şarkıcı Isaac Gracie, 14 yaşında Ealing Abbey Korosu’nda başladığı müzik kariyerini daha sonraları kendi yazıp kaydettiği parçalar ile devam ettirdi. Evde kaydettiği parçalardan oluşan, Songs from My Bedroom isimli ilk EP’sini Soundcloud üzerinden ve aldığı harika tepkiler sonrasında Virgin EMI bünyesine katılan Gracie, bu başarısını zaman kaybetmeden çıkardığı “All The Burning Lovers” ve “Reverie” gibi teklilerin yanı sıra küçük mekanlarda gerçekleştirdiği ve hınca hınç dolan performanslar ile de perçinledi. 2015’de yayınladığı “Last Words” isimli lo-fi akustik, karanlık tonlu folk-rock parçası ile listelerde tepelere tırmanan müzisyen, 2016 yılında Songs in Black and White ve 2017 yılında The Death of You & I isimli EP’leri ile kendine İngiliz müzik sahnesinde kalıcılığı şimdiden belli olan sağlam bir yer edindi.

Isaac Gracie’nin kendi ismini taşıyan ve geçtiğimiz nisan ayında yayınlanan, Florence + the Machine ve Coldplay gibi isimlerle çalışmış olan yapımcı Markus Dravs ile beraber kaydettiği ilk albümünün turnesi kapsamında Zorlu PSM Studio’da vereceği performansın biletleri için sizi şuraya alabiliriz.