“Isle of Dogs”un Alexandre Desplat imzalı müziklerini dinleyin

Wes Anderson’ın 37. İstanbul Film Festivali programında da yer alan yeni filmi Isle of Dogs ’un soundtrack albümü dijital mecralarda dinlemeye açıldı.

Geçtiğimiz haftalarda The Shape of Water için yaptığı müziklerle kariyerinin ikinci Oscar ödülünü kazanan Alexandre Desplat tarafından bestelenen Isle of Dogs ’un orijinal müzikleriyle birlikte David Mansfield, The West Coast Pop Experimental Band ve Kaoru Watanabe gibi isimlerin de parçaları, soundtrack albümde yer alıyor. Daha önce Wes Anderson’la The Grand Budapest Hotel filmi için de çalışan ve o filmle de bir Oscar kazanan Desplat’ın Isle of Dogs müziklerini dinlemek için sizi aşağıdaki Spotify bağlantısına alalım.

Desplat’ın önümüzdeki yıl takviminde ilginç yapımlar bulunuyor. Fransız müzisyen, Holokost’un mimarı soykırım dönemindeki çalışmalarıyla tanınan Nazi mimar Adolf Eichmann’ın yakalanma sürecini konu eden Operation Finale, başrollerinde Jake Gyllenhaal ve Joaquin Phoenix’i izleyeceğimiz western filmi The Sisters Brothers ve animasyon film The Secret Life of Pets ’in devam filmi gibi yapımların orijinal bestelerine imza atıyor.

Yükleniyor...