İstanbul Comics & Art Festival biletleri satışta

23-24-25 Eylül’de ilk kez gerçekleşecek olan İstanbul Comics & Art Festival için geri sayımı başlatmıştık. Oldukça keyifli ve kendine has programı ile herkesin katılmak isteyeceği festivalin tek günlük ve kombine biletleri satışa çıktı.

Bu sene ilk kez Moda’daki Saint Joseph Derneği Sosyal Tesisleri’ndeki Club Quartier’de gerçekleşecek olan İstanbul Comics & Art Festival’da çizgiye ve yaratıcılığa dair ne varsa bulabileceksiniz. Türkiye’de ve dünyada tanınmış çizerler, illüstrasyon ve animasyon sanatçıları, karikatüristler, sokak sanatçıları ile bir araya gelme şansını yakalayacağınız İCAF’in programında, ayrıca, tüm çizgi meraklılarının birebir katılabileceği workshop’lar, animasyon film gösterimleri, seminer ve paneller, imza günleri, konserler ve dahası da yer alacak. Analog kültürüne meraklı olan herkesin mutlaka katılması gereken İstanbul Comics & Art Festival’ın tek günlük ve kombine biletleri bugün itibariyle satışa çıktı. 23-24-25 Eylül günlerine tek günlük bilet almak için buraya, kombine bilet almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Festivalle ilgili detayları İstanbul Comics & Art Festival’ın web sitesinden; son dakika gelişmeleri ve duyuruları ise festivalin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.