Jaden Smith ve Cara Delevingne’li romantik drama “Life in a Year”dan fragman paylaşıldı

Başrollerinde Cara Delevingne ve Jaden Smith’in yer aldığı romantik drama Life in a Year, Daryn (Jaden Smith) isimli 17 yaşındaki bir gencin dondurma dükkânında tanışıp âşık olduğu kızın hasta olduğunu ve bir senelik ömrü kaldığını öğrenmesinin ardından o kalan bir yıla bir hayat sığdırma çabasını konu ediyor. 27 Kasım itibariyle Amazon Prime Video’da yerini alacak Life in a Year’ın fragmanı yayımlandı.

Daryn’in sevgilisi Isabelle rolünde Cara Delevingne’i, saçlarını kazıtmış bir hâlde ve renkli peruklar içerisinde görüyoruz. RZA, Nia Long, Cuba Gooding Jr. ve Chris D’Elia kadrodaki diğer isimler. Filmin yürütücü yapımcılığını da Jada Pinkett Smith, Will Smith ve James Lassiter’in üstleniyor.

Mitja Okorn’un ilk Hollywood filmi

Sloven yönetmen Mitja Okorn’un yönettiği Life in a Year aynı zamanda yönetmenin ilk Hollywood filmi. Okorn, mafyadan aldıkları parayı kaybeden ve yedi gün içerisinde aynı miktarda parayı kazanmaya çalışan dört arkadaşın maceralarını anlatan suç komedisi Tu Pa Tam (Here and There) ile adından söz ettirmeye başlamış ve son filmi Planet Single ile 2016 Toronto Polish Film Festivali’nden En İyi Film ödülü almayı başarmıştı. 

Yazı: Damla Tüfekli


Yükleniyor...