Jam Session’ın beşinci ve son haftasında neler var?

Mart ayını konserler ve söyleşilerle keyifli etkinliklerle dolu bir maratona çeviren Jam Session bitiş çizgisine yaklaşırken, 2019 programını dört konserle noktalıyor.

Ayın son haftasının ilk konseri 6 Mart’ta gene Jam Session kapsamında dinleyicilere harika bir geceyaşatan Fuzuli’den gelecek. Rock, funk ve pop parçalarından oluşan repertuvarlarıyla 27 Mart akşamı House of Fuzuli (Backyard) sahnesine dönen ekip, müzikseverleri türler ve hitler arasında keyifli bir gece geçirmeye davet ediyor.

Bu haftanın ikinci etkinliği ise Yedinci Ev grubundan da tanıdığımız Birkan Nasuhoğlu’nun 28 Mart akşamı Aksi’de gerçekleşecek akustik söyleşisi. Geçtiğimiz günlerde Öyle Dur isimli ilk teklisini GTR Music etiketiyle yayınlayan Nasuhoğlu’nun akustik söyleşisi sohbetle müziği harmanlayacak.

29 Mart Cumartesi akşamı Moda Kayıkhane sahnesine transfer olan Jam Session müzik maratonunun konuğu ise ilk olarak MODEL grubuyla tanıdığımız, daha sonrasında ise İlkbahar’da Kıyamet ve Aşk Tadında isimli teklilerle solo kariyerine yelken açan Fatma Turgut olacak.

Ses yelpazesinde blues, rock, caz, halk müziği gibi farklı türlerden unsurlara yer veren ve özellikle blues türüne olan tutkusunu farklı müzikal uçlarla kesiştirmeyi alışkanlık edinen Evrencan Gündüz, 30 Mart akşamı Moda Kayıkhane sahnesinde vereceği konserle Jam Session 2019 maratonunu noktalayacak.