Jenna Fischer ve Angela Kinsey, yeni podcast serisinde “The Office” anılarını anlatacak

Uzun süredir geri döneceği söylentileriyle gündemi meşgul eden The Office’in iki kadın başrol oyuncusu, 16 Ekim’de başlayacak yeni bir podcast serisiyle anılarını tazelemeye hazırlanıyor.

Dizide Pam karakterini canlandıran Jenna Fischer ve Pam’le pek de iyi geçinemeyen Angela’ya hayat veren Angela Kinsey’nin mikrofon başına geçeceği Office Ladies, dizinin sadık kitlesini heyecanlandıracak bir kurguya sahip. İkili hem favori bölüm ve sahnelerini hem de dizinin kamera arkasından detayları konuşacak. Diziden sonra da yakın arkadaş oldukları bilinen Fischer ve Kinsey, haftalık periyotta yayınlanacak Office Ladies serisini podcast uygulaması Stitcher’la birlikte Spotify ve Apple Podcasts gibi mecralardan paylaşacak.

Seyircilerden gelecek soruları da yanıtlayacakları podcast serileri hakkında konuşan Jenna Fischer, dizinin başlangıcının 15. yıl dönümünün bu tür bir nostalji için doğru zaman olduğu görüşünde. Kinsey de The Office’in hayatlarının en özel deneyimi olduğunu ve diziyi çekerken yaşadıklarını paylaşmanın çok büyük anlamlar taşıdığını belirtiyor.

2013’te son bölümü yayınlanan The Office, hâlâ ABD’nin en çok izlenen sitcomları arasında. Netflix’te uzun yıllardır ABD’de en çok stream edilen dizi olan The Office, 2021 itibariyle orijinal yayıncısı NBC’nin açacağı platformda izlenecek.