John Carpenter’dan ürpertici bir animasyon klip

John Carpenter’ın film dışı bestelerini derlediği Lost Themes serisinin ilk iki albümü peş peşe çıkmıştı. 5 yılın ardından üçüncü albüm, Lost Themes III: Alive After Death 5 Şubat 2021 günü yayımlanıyor. Albüme ismini veren şarkı için çekilen etkileyici bir klip paylaşıldı.

Albümden dinlemeye açılan ilk teklilerde olduğu gibi şarkıya illüstrasyon sanatçısı Boneface’in çalışmaları eşlik etmekte. Klipte de Boneface’in ellerinden çıkan illüstrasyonlar, Liam Brazier tarafından animasyonlaştırılmış. Carpenter filmlerine ince göndermeler yapan ürpertici klip hemen aşağıda.

John Carpenter’ın müzikal üretimleri, Sacred Bones etiketiyle albüme dönüşmeye devam ediyor. 2015 tarihli ilk albümden bu yana üç kişilik bir kurulumla hayata geçiyor John Carpenter’ın besteleri. Kendisine eşlik eden müzisyenler oğlu Cody ve Kinks gitaristi Dave Davies’in oğlu Godson Daniel Davies. 

Lost Themes serisinin ikinci albümü yayımlanmadan hemen önce, Bant Mag. No:48’de Türksen Kızıl’ın illüstrasyonlarıyla Carpenter’ın kariyerinden satırbaşlarına baktığımız A’dan Z’ye dosyasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...