John Krasinski, Marvel evreninden bir karakteri canlandırmak istiyor

The Office‘in Amerikan uyarlamasında canlandırdığı Jim Helpert karakteriyle tanınan ve mart ayında vizyona girecek 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi filminde başrolde izleyeceğimiz John Krasinski, ilginç bir açıklamayla gündeme geldi. Krasinski verdiği bir röportajda 2010’da kapısından döndüğü Marvel evrenine farklı bir karakterle dahil olmak istediğini dile getirdi.

2010 yılında girdiği Captain America seçmelerinde sona kalan iki adaydan biri olan John Krasinski, söz konusu rolü Chris Evans’a kaptırmıştı. İki Captain America filminin yanısıra ThorAnt-Man ve Avengers filmlerinde de Evans’ın canlandırdığı karakter yerine Marvel filmlerine Captain America’nın düşmanı olarak girmeyi arzuladığını dile getiriyor ünlü aktör. Marvel’ın sinematik evrenine dahil olması gündemde olan Captain America düşmanlarından biri Flag-Smasher. Paul Neary ve Mark Gruenwald tarafından 1985 yılında yaratılan karakter, bugüne dek çeşitli çizgi romanlarda Captain America’nın yanısıra The Punisher, Deadpool ve Ghost Rideri gibi karakterlerin de karşısına çıkmıştı.

Flag-Smasher

4 Mart’ta Türkiye’de gösterime girecek olan Michael Bay filmi 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi filminin fragmanını da aşağıda görebilirsiniz.