"Karlar Altında Kabuslar" film gösterimi, 20 Ocak'ta Beykoz Kundura'da

Kar, mahsur kalma ve kabus temalarından yola çıkarak seçilen üç kült film The Shining, The Thing ve Groundhog Day‘i peş peşe izleyebileceğiniz Karlar Altında Kabuslar etkinliği 20 Ocak Cumartesi günü Beykoz Kundura Fabrikası’nda yer alan eski Lastik Revizyon binasında gerçekleşecek.

Kış mevsiminin yeni yeni geldiği günlerde tüm gün boyunca film izleme keyfini yaşayacağınız Karlar Altında Kabuslar etkinliğinde gerilim dolu sahneleriyle ön plana çıkan ve ayn zamanda kar, kabuslar ve mahsur kalma temalı üç kült film sizlerle buluşacak.

Stanley Kubrick’in kült yapımı The Shining (Cinnet), bilimkurguya olan merakıyla tanıdığımız yönetmen John Carpenter’ın 1982 yapımı korku klasiği The Thing (Şey) ve özellikle filmin başrolünde yer alan Bill Murray ile bütünleşmiş bir Harold Ramis harikası Groundhog Day (Bugün Aslında Dündü), 20 Ocak Cumartesi akşamı peş peşe Beykoz Kundura’da eskiden film izlemek için kullanılan eski Lastik Revizyon binasında izlenebilecek. Gösterimlerin ardından DJ kabinindeki isim ise Çerikunda’dan da tanıdığımız Hünkar olacak.

Etkinliğin biletlerine buraya tıklayarak ulaşabilir, program detaylarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

14:00 Kapı Açılış
15.00 Groundhog Day 101’
17:45  The Thing 109’
21:00 The Shining 146’
23:30 HüNKAR set

The Thing (Şey) / 1982 / John Carpenter 

The Shining / 1980 / Stanley Kubrick 

Groundhog Day / 1993 / Harold Ramis