Kevin Parker, Tunde Adebimpe, Ice Cube ve nicesi, Triple J'in kısa filminde!

Avustralya’nın en sevdiğimiz alternatif müzik radyosu Triple J, sene sonu yaklaşırken en iyileri seçmek için harekete geçti. En iyi 100 kaydın yer alacağı Hottest 100 oylaması için birçok popüler sanatçının dahil olduğu bir video yayınlandı. Şaşırmaya hazır olun!

Herkesin geriye dönüp koca bir yılı hatırlamaya başladığı listeler, yavaştan hazırlanmaya başlandı. Her yıl olduğu gibi bu sene de Hottest 100  listesini hazırlayacak olan Triple J, bu kez çok konuşulacak bir video ile müzikseverleri oylamaya davet ediyor. Aralarında TV on the Radio, Tame Impala, Courtney Barnett, Ratatat, Mark Ronson, The Hives, Foals, Best Coast, Ice Cube ve daha birçok ismin oynadığı videoda sırayla kaçırılan müzisyenlerin ve ardından gelişen olaylar anlatılıyor. Her anı aksiyon dolu olan videoda, bütün yıl karşımıza çıkan müzisyenleri karate yaparken, kızgın bir şekilde araba kullanırken veya kaçırılırken görüyoruz. Oylama sonucunda  Hottest 100  listesine girecek olan sanatçıların da katılımıyla Avustralya Günü, yani 26 Ocak’ta, büyük bir parti düzenlenecek. Biraz uzak olsak da bu aksiyonun içine dahil olup, oy vermek bile keyifli. Vakit kaybetmeden oylamak için radyonun sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Videoda yer alan isimlerin diğerleri ise şu şekilde: Vance Joy, Porter Robinson Briggs, Jarryd James, Sarah Blasko, Alison Wonderland, Diplo, Mumford and Sons, The Preatures, The Wombats, Northlane, Raury, Airling, Flight Facilities, Daniel Johns, Birds Of Tokyo, Elliphant, The Rubens, Royal Blood, MØ, Remi, Everything Everything, The Jungle Giants, Of Monsters and Men, Flume, The Smith Street Band, Miike Snow, Hilltop Hoods, Tuka, Thelma Plum, Tkay Maidza, Joey Bada$$, Ratatat, Meg Mac, Foals, Montaigne, Sticky Fingers, Peking Duk, The Meeting Tree, Art Vs Science, Matt Corby, One Day, Wolf Alice, MS MR, Ngaiire, Parkway Drive, RÜFÜS, Boy and Bear, Hermitude, Saskwatch ve Duke Dumont.


Yükleniyor...