King Princess, karşılıksız sevgisine taş atıyor

İlk albümüyle LGBTİ+’ların gönlünde taht kuran King Princess, geçtiğimiz günlerde yeni teklisini yayımladı. “Only Time Makes It Human” isimli parçasının tanıtımını kısa bir video art çalışmasıyla yapan King Princess, sonrasında harika bir klip paylaştı. Lizzo kliplerinden aşina olduğumuz Quinn Wilson’ın yönettiği klibin yapımında İsveçli görsel sanatçı Pasteale ile çalışılmış.

Klipte King Princess baş harflerinin üzerinde bulunduğu bir iç çamaşırı giyiyor ki bunun da sonrasında satışa çıkarılacak potansiyel bir merch olduğunu tahmin ediyoruz. Animasyon King Princess ile canlı kanlı King Princess’i bir araya getiren klip hemen aşağıda.

Şarkı, müzisyenin ilk albümü Cheap Queen’de de beraber çalıştığı Mike Malchicoff ortaklığıyla yaratılmış. King Princess’in sözlerden anladığımız kadarıyla defterini kapatamadığı bir kalp kırıklığı var. “Only Time Makes It Human”ın en akılda kalan cümlesi, karşılıksız sevgisine taş attığı “All of her love became an album, and I’m still the one who’s crying”. (Onun tüm aşkı bir albüme dönüştü, yine de hâlâ ağlayan benim.) 

Yazı: Naz Başaran


Yükleniyor...