Klan Management birinci yaşını özel bir miksteyple kutluyor

Kadrosunda Kaan Düzarat, Ponza, Fluctuosa, Salih Topuz, Pullahs ve nice heyecan verici yerli müzisyen, DJ ve grubu barındıran Klan Management, kuruluşunun birinci yılı şerefine sanatçılarının parçalarından oluşan özel bir miksteyp yayınladı.

https://soundcloud.com/klanmanagement/klan-1st-year-mixtape

Klan Management kadrosunda bulunan 10 ismin parçalarından oluşan miksteypte yer alan şarkılar şöyle:

lightbringsshade – babe59 Sarp Yılmaz – Can’t Get Over You Kerem Akdağ – Between Houses Salih Topuz – Reception Eren Eren – 2K Ride One Might Stand – To The Girl Kaan Düzarat – Spiral Dance Fluctuosa – Fumigated Face (d!ck money remix) Pullahs – Only Ponza – The One

Klan Management kadrosundaki müzisyen, DJ ve grupları kısaca tanıyalım.

lightbringsshade

Elektronik müziğin çeşitli alt türlerinden etkileşimler barındıran lightbringsshade, Los Angeles’ta başlayıp İstanbul’da üretimini sürdüren bir proje. Hem kendi prodüksiyonlarını hem de yayınladığı miksteypleri Soundcloud hesabından dinleyebilirsiniz.

Sarp Yılmaz

Özellikle soul ve funk estetiğini elektronik bir yaklaşımla kesiştirdiği parçalarıyla tanınan Sarp Yılmaz, bol miktarda dans vaat eden setleriyle de sıklıkla DJ kabinlerine geçiyor.

Screen Shot 2016-04-19 at 13.10.08

Kerem Akdağ

Son dönemlerin en dikkat çeken yerli prodüktörlerinden biri olan Kerem Akdağ’ın müziğini modern soul olarak tanımlamak mümkün. Akdağ’ın yakında Darker Than Wax etiketiyle yeni bir EP yayınlayacak.

Salih Topuz

Bağımsız müzik sahnesinde uzun yıllardır çeşitli gruplarda yer alan Salih Topuz, synth merkezli bir dans müziği yaratan ve kendine has bir fütüristik tını yakalarken setlerinde de canlı çalımı merkezine alıyor.

Eren Eren

Salı Sallanır partileri ve Dinamo FM’deki Krank programıyla da tanıdığımız Eren Eren’in müzikal yolculuğunda punk gruplarından klasik müzik orkestralarına her şeye rastlamak mümkün. 2000’lerin başlarından bu yana elektronik müzikle ilgilenen Eren Eren, eklektik bir seçkiye yer verdiği DJ setleriyle birçok mekanda uzun soluklu dans maratonlarına öncülük etti.

FullSizeRender (1)

One Might Stand

Kariyerinin başlarında yerli rap sanatçılarına prodüksiyonlar hazırlayan Güven Gültekin’in projesi One Might Stand de türler arasındaki duvarları yıkmayı alışkanlık eden yaklaşımıyla tanınıyor. Funk’tan IDM’e, Trap’ten Trip Hop’a farklı disiplinleri kesiştirmeyi seven One Might Stand, birçok farklı müzisyenle kolaboratif çalışmalarını sürdürüyor.

Kaan Düzarat

Ülkenin en üretken müzik insanlarından biri olan Kaan Düzarat, müziğin her alanıyla ilgili çalışmalar yapıyor. Organizasyonlar, sahibi olduğu plak ve analog ekipman dükkanı, prodüksiyonları ve DJ setleriyle Kaan Düzarat her daim yeni bir şeylerle karşınıza çıkabilir!

Fluctuosa

Geçtiğimiz yıllarda Ceephax Acid Crew, Squarepusher ve Luke Vibert gibi efsane isimlerden önce sahne alan Fluctuosa, müzik yapmaya davul çalma tutkusuyla başlayan Doğukan Acar’ın solo projesi. Fluctuosa şu sıralar Acar ve Salih Topuz eşliğinde Fluctuosa & Archetype LiFE isimli canlı performans projesi üzerine çalışıyor.

Pullahs

Klan Management ekibinin üretimleri en deneysel ve karanlık tınıya sahip üyesi olan Pullahs, durmaksızın yeni prodüksiyonlarla karşımıza çıkıyor. Soundcloud sayfasında kısa aralıklarla yeni üretimlerini yayınlayan Pullahs, çeşitli remiks ve düet çalışmalarına da imza attı.

491_945272272247268_1733397243960092268_n

Ponza

Psikedelik rock sahnesinin en dikkat çekici isimlerinden biri olan Ponza, ilk uzunçalarının hazırlıklarını sürdürüyor. Güneş Akyürek’in 5 yıl önce evinde yaptığı bestelerle başlayan projesi Ponza, ilk EP’sini geçtiğimiz aylarda Shalgam Records etiketiyle yayınlamıştı.

Yerli sahnenin üretken ve yenilikçi isimlerinden oluşan kadrosunun tanıtımı için ufak bir festival düzenleyecek olan Klan Management’la ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.