Pazar günü Heidi için buluşuyoruz!

Bir süredir kanserle mücadele eden sevgili dostumuz Heidi’nin devam eden tedavisine destek olmak için gerçekleşen buluşmalar pazar günü İstanbul’un iki yakasında aynı anda gerçekleşecek etkinliklerle devam ediyor.

14 Ekim Pazar günü gerçekleşecek buluşmalara Kadıköy’de Mecra, Beyoğlu’nda Gizli Bahçe ev sahipliği yapacak. mecra’da Barlas Tan Özemek, Ezgi Aktan ve Nusaibin’in canlı performanslarıyla birlikte Kaan Düzarat, Nasıl Asiye, Umut Kahya, Just D gibi isimler DJ kabinine geçecek. Aynı anda Noh Radio’dan canlı yayınlanacak Gizli Bahçe etkinliğindeyse DJ kabini Rubsilent, Y.UNAN, Merve Bozdağ ve TANGUN gibi isimleri ağırlayacak.

Aynı gün mecra salon’da da bir hafta süreyle ziyaret edilebilecek Bomba Sergi ’nin açılışı olacak. Konser ve parti etkinliklerinde olduğu gibi, yine elde edilen tüm gelirlerin Heidi’nin tedavisine hediye edileceği sergide Canavar’dan Ethem Onur Bilgiç’e, Somon’dan Ece Kalabak’a farklı disiplinlerde çalışan onlarca sanatçının işleri yer alıyor. Sergiyle ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.