Konser: Barış Demirel

Barış Demirel’in 12-13 yıldır yakından takip ettiğimiz müzikal yolculuğu, yeni fikirler ve üflenen taze nefeslerle devamlı kabuk değişimlerine sahne oluyor. Uzun yıllardır dirsek temasında olduğu Da Poet’le ortaklaştığı 2020 mahsulü DPBD’nin ardından 2021 de yeni kıvrımların belirdiği bir yıl oldu Barış’ın ses dünyasında. Gülbaba Records etiketli ilk solo albümü Mutluluklar, şarkı yazarlığında yüzünü döndüğü yeni doğrultudan paylaştığı ilk manzara. Kişisel, duygusal ve retro hislerle dolu.

Bir yandan kolektif projelerin parçası olmaya devam ederken solo evreninde de derinleri keşfetme motivasyonuyla, Mutluluklar’ı takiben verdiği konserlerde de mekâna ve ortama göre çeşitlemeler yapıyor. 6 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Bant Mag. Havuz / Bina’da çalacağı konser de bu açıdan biricik bir performans olacak. Barış’ın trompeti ve vokallerine DJ / beatmaker Genjah’ın eşlik edeceği konserde rap dünyasından sürpriz konuklar da var.

*Bilet: 50 TL (Bina’da satışta)
*Katılımcıların etkinlik girişinde aşı sertifikasını ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi sonucunu göstermesi gerekmektedir.
*Kapasite 50 kişiyle sınırlıdır.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/