Konser: Can Güngör

Son solo teklisi “Genetik”i 2022’de yayımlayan besteci ve prodüktör Can Güngör, 22 Haziran’da Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde konuğumuz oluyor. %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek konserde Can Güngör’e saksafonda Ezgi Daloğlu, gitarda Kerem Can Dündar’ın eşlik edecek. Biletler satışta.

Can Güngör

Son yıllarda kendi yazdığı şarkılar ve birçok müzisyen için yaptığı düzenlemelerle dikkat çeken Can Güngör, ilk solo albümü Silik Düşler‘i 2015 yılında Olmadı Kaçarız Plakçılık aracılığıyla yayımladı.

Genellikle kişisel hikâyelerin, sakin, sade bir üslupla ve yenilikçi düzenlemelerle yer aldığı albüm, müzik eleştirmenleri ve birçok müzik blog’u tarafından yılın en iyi albümleri arasında gösterildi. 2016 yılının sonlarına doğru Sony Music Türkiye aracılığıylaYalnız Ölmek isimli bir tekli ve beraberinde bir video klip yayıMladı. Şarkı dinleyenler tarafından yoğun ilgi gördü ve Spotify ”Türkiye Viral 50” listesine 1 numaradan girdi.

2018 itibarıyla ikinci albüm çalışmalarına başlayan Güngör,  bu albümden ilk teklisi Teselliyi Sony Music Türkiye etiketiyle paylaştı. Yeni albümün müjdecisi olan şarkı, müzisyenin önceki çalışmalarına benzemeyen ve müzikal olarak uzanabileceği uçları gösteren özel bir çalışma. 2019 yılını takiben Dışarda Kışı yayımlayan Can Güngör, 15 şarkılık ikinci albümü Sular Dar’ı 24 Nisan 2020’de dinleyiciyle buluşturdu.

Can Güngör orkestrasıyla beraber canlı performanslarına 2014 yılından itibaren devam ediyor. Zaman zaman sakin, zaman zaman coşkun, zaman zaman tekinsiz sesler sahneden yükseliyor. Müzik eleştirmenleri Murat Beşer’in deyimiyle; kent ozanlığı sahnesinde ikinci raunt başlıyor.

Kapı açılış: 21.00
Biletler: 300 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.


Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/