Konser + lansman: İlk Zamanlar - “Planet 404”

Geçtiğimiz sonbaharda düzenlediğimiz Demonation Festivali No:12’nin en çılgın performanslarından birini sergilemişti İlk Zamanlar. Panzer ve Dülger’den oluşan ikili, 24 Mayıs’ta  DIKTATOR CLUB etiketiyle yayımlanacak yeni tematik albümü Planet 404 öncesi paylaştığı iki tekli “Hata” ve “Work” ile kalp atışlarımızı hızlandırmıştı. 

İlk Zamanlar, yeni albümün ilk konserini Bant Mag. Havuz / Bina’da verecek. 18 Mayıs Cumartesi akşamı giriş katta buluşuyoruz, katılım ücretsiz. %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek konser sonrası Nar Nar Goon, DJ setiyle Bina kabininde.


İlk Zamanlar

İlk Zamanlar deneysel elektronik müzik grubu ve multidisipliner sanatçı ikilisidir. 2022’de  Uzayda Bir İşaret adlı ilk albümleriyle bilim kurgu hikâyeciliğin janrlar arası ifadesinin ilk tohumlarını attılar. O zamandan beri ambient, trip hop, electro, retrowave gibi çeşitli tarzları psikedelik tınılar ve ekspressif vokallerle bir araya getirdikleri performansları ile İstanbul yeraltı sahnesindeler. Planet 404 adlı ikinci albümleri bir Hata Gezegeni’nde geçiyor. Başarı ve mükemmellik kaygılarıyla şekillenen toplumda hata yapma hakkını, hata yaparak özgürleşmeyi merkeze yerleştiriyorlar. Hatalar ve doğaçlamalardan oluşmuş bu albümün lansmanında dinleyenleri cyberpunk bir atmosferde tekinsiz, karanlık, neşeli ve çocuksu hisler barındıran inişli çıkışlı bir yolculuğa çıkarıyorlar.

İlk Zamanlar: 22.00
Nar Nar Goon: 23.00
Katılım ücretsiz.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/