Konser: PEK

İstanbul-Berlin hattında mekik dokuyan PEK, düşsel seslerle kurguladığı besteleriyle geçtiğimiz yıldan bu yana müzikal serüvenini takibe aldığımız yeni bir ses. Son olarak yazın başlarında “Güneş Yorgun” adlı tekliyi paylaşan müzisyen, 1 Ekim Cumartesi günü Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde olacak.


2021ʼde bağımsız olarak parçalarını yayımlamaya başlayan PEK, melodik alt yapısı ve masalsı vokalleriyle dinleyicilere duygu yüklü ve nostaljik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kökleri 90’lar rock sahnesine dayanan bu samimi dünya, söz ve müziği PEK tarafından yaratıldıktan sonra farklı prodüktörlerle son hâline kavuşuyor. İlk parçasıyla Spotify Türkiye tarafından “bağımsız yerli sahnenin en taze keşifleri” arasında gösterilirken, Apple Music tarafından “Yıldızı Parlayanlar” programınına konuk edildi.

Berlin sokaklarında müziğini sergileyen PEK, ilk konserini Sofar Soundsʼta verdikten sonra, ikinci konserini buz gibi bir Berlin kışına doğru yola çıkmadan hemen önce prodüktör ve gitarist Ozan Kınasakal ile birlikte 1 Ekimʼde büyüdüğü Kadıköyʼde, Bant Mag. Havuz / Binaʼda gerçekleştirecek.

Kapı açılış: 20.30
Konser: 21.00
Biletler: 50 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlıdır.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/