Kült filmlerin müzikleri canlı orkestralar eşliğinde “Music In Concerts” serisi ile Zorlu PSM’de

Sinema tarihine hikayeleriyle olduğu kadar müzikleri ile de damga vuran filmler, Music In Concerts serisi kapsamında Zorlu PSM’de izleyiciler ile buluşacak. Orkestraların canlı olarak müziklerini çalacağı filmler arasında Titanic, Alien, Amadeus ve Lord of the Rings gibi yapımlar yer alıyor.

Dün yeni açıklanan programı ile önümüzdeki aylarda birçok farklı projeyi, sanatçıyı ve etkinliği İstanbullular ile buluşturma sözü veren Zorlu PSM, sinemaseverlerin de bayılacağı bir projeyi duyurdu: Music In Concerts. Orkestralar eşliğinde hazırlanan film müzikleri arasından harika bir seçki yapan Zorlu PSM, bu sezon 1997 yapımı Titanic ile başlayacağı konser serisinde ayrıca, korku gerilim serisi Aliens, Mozart’ın hayatını konu alan 1984 yapımı film Amadeus ve bol ödüllü fantastik film serisi Lord of the Rings – Two Towers’ı ağırlayacak.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak için mutlaka favori filminizi bir de canlı orkestra eşliğinde izleyin. Zorlu PSM’deki gösterim programının tarihlerine aşağıdan, gösterimlerle ilgili detaylara ise buradan ulaşabilirsiniz.

28-29 Ekim 2016
Titanic Live

24-25 Şubat 2017
Amadeus Live

22-23 Nisan 2017 
Aliens Live 

20-21 Mayıs 2017 
Lord of the Rings in Concert – The Two Towers