Ladies Wine & Design'ın 3. İstanbul buluşması, 4 Temmuz Çarşamba Bant Mag. Havuz / Bina'da

New Yorklu tasarımcı Jessica Walsh tarafından başlatılan, yaratıcı kadınların bir araya gelerek birbirlerine destek olmaları ve birlikte üretebilmelerini amaçlayan, tüm dünyada yaklaşık 200 şehirde düzenlenen Ladies, Wine & Design buluşmalarının İstanbul ayağı başladı ve 3. buluşma 4 Temmuz Çarşamba günü Bant Mag. Havuz / Bina’da.

Hayallerimizi gerçekleştirip, sevdiğimiz işi yaparak yaşayabilir miyiz? Yaratma cesaretini nasıl buluruz? Kendimizi ortaya koymak için neler yapmamız gerekiyor?

Çarşamba günü saat 20.00’de Bant Mag Havuz / Bina’da başlayacak panelde illüstratör Dilem Serbest, sevdiği işi yaparken yaşadıklarını, zorluklar ile başa çıkma yöntemlerini ve sektör deneyimlerini bizlerle paylaşacak. Sonrasında ise muhabbet ve ilham alışverişi bahçeye taşınacak ve geceye özel bahçeye kurulan DJ kabininde Ekin Sanaç ve Berna Göl’den oluşan müzik ikilisi kim ki o olacak.

19:30 – Buluşma
20:00 – Panel
21:30 – kim ki o DJ set

*Panel ücretsiz ve 30 kişi ile sınırlıdır. Katılım için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
*kim ki o dj set ücretsiz ve herkese açıktır.

Ladies Wine & Design Istanbul Hakkında:
Ladies, Wine & Design, yaratıcı kadınlara cesaret vermek için tasarımcı Jessica Walsh tarafından başlatıldı. Dünyanın 200 şehrinde her ay farklı yaratıcı disiplin ile uğraşan kadınlar buluşuyor. Projenin Istanbul ayağı da kadınların bir araya gelmeleri ve birlikte üretebilmeleri amacı ile etkinlikler düzenliyor.