Lady Gaga ve Adam Driver, “House of Gucci” için İtalyan Alpleri’nde

Gerek moda dünyasının en sansasyonel olaylarından birini odağına alması, gerek yönetmen koltuğuna Ridley Scott’ın oturması, gerekse yıldızlar geçidini andıran oyuncu kadrosuyla son dönemin en merakla beklenen projelerinden olan House of Gucci’den ilk kare geldi. Lady Gaga, İtalyan Alpleri’nde çekilmiş görseli “Signore e Signora Gucci” notuyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Sansasyonun merkezinde “Kara Dul” lakaplı Patrizia Reggiani var

Filmde Adam Driver moda devi Maurizio Gucci’ye, Lady Gaga ise Gucci’nin 1995’te gerçekleşen ölümünden sorumlu tutulan partneri Patrizia Reggiani’ye can vermekte. Bu yıldız sağanağında Paolo Gucci’ye Jared Leto, Aldo Gucci’ye Al Pacino, Rodolfo Gucci’ye de Jeremy Irons hayat veriyor. Kadroda ayrıca Jack Huston, Camille Cottin ve Reeve Carney var.

Reggiani, 2016’da serbest bırakılmadan önce 18 yıl cezaevinde kalmıştı. Çiftin kızları, annesinin cinayeti planlarken sağlıklı düşünemediğini, beynindeki tümör sebebiyle akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürmüştü. Magazin basınınca çok ağır eleştirilerine maruz kalan Patrizia Reggiani’ye uzun yıllar “Kara Dul” lakabı takılmıştı.