Lansman konseri öncesinde: Beş klibiyle Bora Uzer

Bir süredir koruduğu sessizliğini yepyeni albümü Benim Umrumda’nın lansman konseriyle bozmaya hazırlanan Bora Uzer, Lokalize serisi kapsamında 31 Ocak Çarşamba akşamı Zorlu PSM Studio sahnesinde olacak. Bora Uzer’in kariyerinden beş klibi yeniden hatırlıyoruz.

Bora Uzer & Kenan Doğulu – Bundan Sonra Böyle

2009’da yayınladığı ilk albümü B1 ile ilk kez müzikseverler ile buluşan Bora Uzer, Kenan Doğulu’yla birlikte kaydettikleri “Bundan Sonra Böyle” parçasıyla dikkat çekmişti. İkilinin birlikte yer aldıkları klip de, albümün yayınlanmasından bir yıl sonra çekilmişti.

Bora Uzer – Aramızda Bir Gerginlik Mi Var?

Bora Uzer denince akla ilk gelen kayıtlardan olan “Aramızda Bir Gerginlik Mi Var?”, klibiyle de her zaman hatırlanan parçalardan oldu. Özkan Uğur, Serenay Sarıkaya, Sarp Apak gibi isimlerin rol aldığı klibe buyurun.

Bora Uzer – Çekingenim Sevgilim

2014 yılında Sevgililer Günü’nde yayınladığı “Çekingenim Sevgilim” parçasıyla yeniden karşımızda olan Bora Uzer, Tuba Ünsal’ı ağırladığı kısa film tadındaki klibiyle de konuşulmuştu. İki sevgili arasında geçenleri izlediğimiz klibin yönetmenliği Hakan Kemiksiz yaptı.

Bora Uzer – Dudaktan Dudağa

B1 albümündeki bir diğer hit olan “Dudaktan Dudağa”, Bora Uzer’in elektronik altyapılar ile funk ve groove gibi türleri keyifli bir şekilde bir araya getirdiği parça olarak akıllarda kalmıştı. Genellikle samimi ve eğlenceli tavırlarıyla tanınan Uzer, “Dudaktan Dudağa” klibinde yine bolca eğlendiği görüntülerle bizlerleydi.

Bora Uzer – Girls Like That

Yerli sahnede İngilizce parçalar üretmesiyle nam salmış isimler arasında olan Bora Uzer, “Girls Like That” ile bu konuda ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha ispatlamıştı.

Bora Uzer’in 31 Ocak Çarşamba günü Lokalize serisi kapsamında vereceği albüm lansman konseriyle ilgili detaylar için buraya tıklayabilir, biletlere ise Biletix’den ulaşabilirsiniz.