Lea Thompson, “Howard The Duck” seslendirme kadrosunda

Kevin Smith’ten gelecek projelerine dair ilginç haberler gelmeye devam ediyor. HULU’da yayınlanacak Marvel serisi Howard The Duck’ın senarist ve yapımcılığını üstlenecek olan Kevin Smith, seslendirme kadrosuna dair ilk açıklamasında büyük bir sürprizi ortaya çıkardı.

“Marvel sinematik evreni” fikri daha ortada yokken, 1986 yılında sinemaya uyarlanan ilk Marvel serisi olan Howard The Duck’ın animasyon serisi, orijinal filmden bir ismi geri getiriyor: Lea Thompson. Filmde Howard’ın aşık olduğu Beverly’yi canlandıran Thompson, HULU’da yayınlanacak seride “gizli” bir karakteri seslendirecek. Kevin Smith, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Lea Thompson’ın projede yer alacağını şu sözlerle açıkladı:

“Her şeyi berbat etmek istemiyorum ama Howard filminin kadın kahramanı Lea Thompson’a bizim yeni serimizde -daha sonra açıklanacak- bir karakter için sesini kullanmak istediğimizi söyledim. O da hayır demedi!”

HULU’da yayınlanacak diğer Marvel serilerinden de kimi denemeler gördüğünü ve gördüklerinden fazlasıyla etkilendiğini söyleyen Kevin Smith’in, Marvel hayranlarının gönlünde özel bir yere sahip olan Howard The Duck’la neler yapacağı büyük merak konusu.

https://www.instagram.com/p/BuFAZRVAqkE/?utm_source=ig_embed