Mac DeMarco havuz başına bekliyor: “Fooled By Love”

Mac DeMarco, evinden konuk olduğu The Late Show With Stephen Colbert programında yepyeni bir şarkıyı ilk kez seslendirdi. “Fooled By Love” isimli parça, müzisyenin geçtiğimiz yıl yayımladığı Here Comes The Cowboy albümünden bu yana dinlediğimiz ilk yeni şarkısı.

The Late Show With Stephen Colbert’ın salgın sürecinde başladığı #PlayAtHome serisinin konuğu olan DeMarco, eski bir davul makinesi eşliğinde havuz başında sergilediği performansında 1970’lerin Meksika yapımı komedi dizisi Look it Up’tan El Chavo Del Ocho kılığıyla karşımızda. Yeni şarkısını çalarken kendisine programın müzik direktörü Jon Batiste de piyanosuyla -uzaktan- eşlik ediyor.

Mac DeMarco’nun önceki albümlerinden de aşina olduğumuz demo versiyonları paylaşma geleneği Here Comes The Cowboy’la da devam ediyor. Here Comes the Cowboy Demos ve Other Here Comes the Cowboy Demos başlıklı iki derleme, 28 Ağustos’ta Record Store Day kapsamında yayımlanacak.

Geçtiğimiz haftalarda Tame Impala, Black Pumas, HAIM, Wilco ve Laura Marling gibi isimlerin konuk olduğu #PlayAtHome performanslarına buradan ulaşabiliriniz.