50 remiksle Madonna evreninde yolculuk

Billboard listelerinde 1 numaraya 50. kez yerleşen ilk ve tek müzisyen Madonna, bu tarihi başarıyı kutlamak için iki yeni derleme paylaşmaya hazırlanıyor. Warner Music çatısı altında yayımlanacak kayıtlardan biri, Madonna’nın 40 yıllık kariyeri boyunca hit olmuş dans şarkılarıdan 50 tanesinin -müzisyenin en sevdiği- remikslerini bir araya getiren FINALLY ENOUGH LOVE: 50 NUMBER ONES. Diğeri ise 16 parçalı bir kısaltılmış versiyon.

50 Madonna hitini buluşturan albüm dinleyici favorilerinin yanı sıra, ilk kez duyacağımız 20’den fazla remiks de içeriyor. 19 Ağustos’ta dijital platformlarda yerini alacak. Koleksiyonun altı plak baskısından oluşan fiziksel kopyalarını edinmek için Madonna’nın resmî mağazası veya rhino.com’a uğramak gerek. 16 şarkılı FINALLY ENOUGH LOVE ise 24 Haziran’da yayında!

220 dakikayı aşan süresiyle FINALLY ENOUGH LOVE: 50 NUMBER ONES, 1983’e tarihlenen “Holiday”den 2019 çıkışlı “I Don’t Search I Find I Find”a kadar Madonna’yı uluslararası bir ikon hâline getiren müzikal buluşlarını çoğunlukla kronolojik bir sırayla deneyimlemeyi vadediyor. Shep Pettibone, William Orbit, Honey Dijon ve Avicii gibi etki alanları oldukça geniş, önemli DJlerin ellerinden çıkma remikslerle hem de. 

Koleksiyonda düetlere de rastlamak mümkün. Britney Spears, Nicki Minaj, Justin Timberlake ve Timbaland’in sesleri kulağımıza çarpacak örneğin. Her şarkı, son iki Madonna albümü Rebel Heart ve Madame X’in prodüktörlüğünü üstlenen Mike Dean tarafından yeniden düzenlendi. Kayıtlar, budan 35 sene önce yayımlanan ve hâlâ tüm zamanların en çok satan ikinci remiks albümü olma unvanını taşıyan You Can Dance’in altını çizerken, Madonna’nın geçtiğimiz 6 Ekim’de 40. yaşını kutlayan ilk single’ı “Everybody”ye de saygı duruşunda bulunuyor.

Onur Ayı’nda dinlemeye açılacak FINALLY ENOUGH LOVE için gökkuşağı renklerinde görseller de üretildi. Madonna’nın çığır açıcı yolculuğundan çeşitli katalog yayınları, Warner Music ortaklığıyla paylaşılmaya devam edecek; sürprizlere hazır olun.