Madonna'dan hayranlarına 6 parçalık bir sürpriz!

Madonna, on üçüncü albümü olacak Rebel Heart’tan 6 parça yayınlayarak hayranlarına bir Noel sürprizi yaptığını duyurdu. Geçtiğimiz hafta ünlü sanatçının yeni albümü olduğu iddia edilen bir kayıt Iconic adı altında sızdırılmış, kayıtta yer alan 13 parça, Madonna tarafından “uzun zaman önce çalınmış demo parçalar” olarak nitelendirilmişti.


Yayınlanan parçalar arasında Nicki Minaj’ı da duyabildiğimiz “Bitch I’m Madonna” ve şimdiden çok konuşulan, Madonna’nın İlluminati’yle ilişkilendirilen ünlü isimleri ardı ardına sıraladığı “Illuminati” yer alıyor. Resmi sitesinden hayranlarına seslenen Madonna, aslında Rebel Heart‘tan ilk single’ı “Living For Love”ı Sevgililer Günü’nde, albümü de önümüzdeki ilkbahar yayınlamayı planlamış olduğunu, ancak hayranlarının sızdırılan bu tamamlanmamış parçalar yerine asıl kayıtları duymasını tercih ettiği için böyle bir sürpiz yaptığını söylüyor.

10 Mart’ta yayınlanması planlanan albümün iTunes sayfasından görüldüğü üzere Rebel Heart’ta 19 parça yer alacak. Yayınlanmamış ama şarkı listesinde ismi gözüken bir parça da “Joan of Arc” adını taşıyor.

madgorsel