Marilyn Manson’un oyunculuk serüveni sürüyor

Stephen King’in kaleminden çıkan çizgi roman serisi Creepshow’un korku dolu sayfaları 2019’da 6 bölümden oluşan bir sezonla geri dönmüştü. 

Pandemi nedeniyle 2020’yi pas geçen Creepshow serisinin ikinci sezonu 2021’de yayımlanacak gibi görünüyor ve kadroya Marilyn Manson da dâhil oldu. Manson’a, Barbara Crampton (Re-Animator), Denise Crosby (Pet Sematary), Ali Larter (Final Destination 2), Kevin Dillon (The Blob), Ryan Kwanten (True Blood), C. Thomas Howell (E.T.), Breckin Meyer (Clueless), Ted Raimi (Evil Dead II), ve Eric Edelstein’ın (Green Room) eşlik edecek.

Manson yakın bir tarihte verdiği röportajda pandemi günlerini anlatmış ve “Konser verememek… kibirli ve kaprisli bir rock yıldızı gibi işimi yapamadığım için şikâyet etmek istemiyorum. Ama son 20 yıldır tek bildiğim şey sahnede olmak ve şarkı söylemekti. Bunu yapamıyorum. Mental olarak yıkıcı bir durum. Karantinadayken hayatınız sizi sersemletiyor. Etrafınızdakiler haricinde gerçeklik nedir, bilemez hâle geliyorsunuz.” demişti.

Marilyn Manson, We Are Chaos albümünü geçtiğimiz eylülde yayımladı.  Onu oyuncu olarak yakında izleyeceğimiz bir diğer yapım da American Gods. Neil Gaiman uyarlaması dizinin üçüncü sezonunda Viking Death Metal yıldızı Johan Wengren’i canlandıracak. Ayrıca Paolo Sorrentino’nun New Pope serisinde John Malkovich’in canlandırdığı Pope John Paul III’ü ziyaret ettiği bir sahneyle karşımıza çıkmıştı.

Yazı: Biçem Kaya


Yükleniyor...