Mark Ruffalo ve hayallerini süsleyen Marvel filmi

Marvel sinematik evreninde Bruce Banner / Hulk olarak karşımıza çıkan Mark Ruffalo, Tokyo Comic-Con’da katıldığı panelde hayallerini süsleyen Marvel filmini açıkladı.

Ünlü oyuncu, Avengers: Endgame filminin ardından sinematik evreninde yeni bir faza geçen ve farklı yapımlar için kolları sıvayan Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige’ın kendisini geçen haftalarda aradığını ve Hulk’un sinemadaki geleceğine dair herhangi bir hikâye fikri olup olmadığını sorduğunu belirtti. Feige da aklında bir şeyler olduğunu belirten Ruffalo’ya bir toplantı yapıp bu fikirleri duymak istediğini söylemiş. Panelde basın mensuplarının bu fikirlere dair ipuçları istemesi üzerine Ruffalo da rol almayı hayal ettiği Hulk filminin Hulk vs Wolverine olduğunu açıkladı.

Disney ve Marvel’ın X-Men karakterlerinin film haklarını 20th Century Fox’tan aldığını düşününce bu fikir çok da imkânsız görünmüyor. Çizgi roman sayfalarında ve animasyon dünyasında birçok kez karşı karşıya gelen Hulk ve Wolverine’in sinema evrenindeki kesişmesi yakın gelecekte gerçekleşecek mi birlikte göreceğiz. Sinema yapımlarında uzun yıllardır Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman’ın 2017’de Logan filmiyle birlikte bu karakterle jübilesini yaptığını hatırlatalım. Ortalıkta yeni Wolverine oyuncusu için türlü adayların ismi konuşulsa da henüz bu konuda somut bir gelişme yok. 

Mark Ruffalo’yu Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta Tokyo’daki hayranlarının kendisine verdiği hediyelerin arasında ağzı kulaklarında bir şekilde yatarken görüyoruz.