Milo Ventimiglia, yeni “The Marvelous Mrs. Maisel” sezonunda

Eleştirmenlerin gözdesi The Marvelous Mrs. Maisel’ın heyecanla beklenen 4. sezonunda kamera karşısına geçecek yeni yüzlere bir isim daha eklendi. Heroes ve Whisper’ın ardından geçtiğimiz mayıs ayında 5. sezon finalini yapan This Is Us dizisinde izlediğimiz Milo Ventimiglia, 1950’lerin sonunda, New York’ta geçen bol ödüllü The Marvelous Mrs. Maisel kadrosuna katıldı.

The Marvelous Mrs. Maisel yaratıcısı Amy Sherman-Palladino ile Ventimiglia, daha önce Gilmore Girls için de birlikte çalışmıştı. Söylentiler, Ventimiglia’yı yeni sezonun ilk üç bölümünde izleyeceğimiz yönünde. This Is Us’ta Ventimiglia ile birlikte rol alan bir diğer oyuncu Sterling K. Brown da Mrs. Maisel’ın 3. sezonunda karşımıza çıkmıştı.

Dizinin başrol oyuncusu Rachel Brosnahan ve Milo Ventimiglia’nın New York’ta devam eden çekimlerden paylaşılan fotoğraflarına bakacak olursak, yeni karakterin Miriam Maisel’la aşk yaşayacağını tahmin etmek mümkün.

Sinema dünyasının edepsiz dehası John Waters’ın da diziye konuk oyuncu olarak katıldığı geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Kadroda ayrıca Alex Borstein, Tony Shalhoub, Marin Hinkle, Michael Zegen, Kevin Pollak, Caroline Aaron ve Jane Lynch yer almakta. The Marvelous Mrs. Maisel şimdiye kadar 20 Emmy, 3 adet de Altın Küre’yi hanesine yazdırdı.